Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápasy GL rozlosovány, doma přivítáme Snorskredu

1. 11. 2008

Velmi napínavý souboj nám přichystal los hned v prvním kole. Náš tým vyzve celek  Hvite Snorskreda fra Gällivare.

   Pro mnoho hráčů bude mít zápas zajímavý náboj. V minulé sezoně se v týmu fialových objevil šikovný křídelní útočník Američan Al Podollan, jenž byl na hostování poskytnut právě Snorskredou. Bohužel ke konci hostování se Al nepříjemně zranil, zřejmě z přetížení v letním turnaji Prague Open a jeho léčení si vyžádalo měsíc bez hokeje. Proto manažer Snorskredy Tohuk netajil rozčarování, když se mu Al vrátil do týmu. Vedení Lulea vyjadřilo nad celou věcí lítost a Alovi popřálo brzké uzdravení.

 Ale zpět k utkání. Snorskredu přes léto posílila dvojice forvardů na hostování Dahlström a Garthman, jež poskytli z Elitserien ICE Scorpions. Další posilou se stal centr Lundin Fagerström. Beci Purples si budou muset ohlídat také Jariho Aaltonena, jenž se již v minulosti prezentoval slušnýmy výkony. Z toho důvodu je pravděpodobné, že diváci uvidí ofenzivně laděný hokej, doufejme nejen ze strany Snorskredy. Na zápas už se jistě všichni těšíme, boj začíná..............

17.9.2015   HC Horní Jelení - HC PP Luleå

20.9.2015  HC Progressive Purple Luleå - Kometa Kuřim

Ať zvítězí ten nejlepší! Hodně štěstí do nové sezony všem, Purple.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

posily

(Tohuk, 1. 11. 2008 10:37)

Velmi pěkné noviny. Jen tak dál.
Dahlström hraje zatím v B týmu. Uvidíme, zda ho postavíme do áčka. Fagerström není posila, jen podepsal novou smlouvu. Za posilu se dá jistě označit Havelid, kterého jsme získali výměnou z ACS forever team. Na začátku léta došlo i k jiným výměnám, které náš tým výrazně zkvalitnily. Zejména jsem rád, že budu moct nasadit čtyři kvalitní řady.